Foto’s
99 berichten.
Beste thuisblijvers,
Vandaag waren de weergoden ons goed gezind. We hebben voornamelijk droog weer gehad... Yes!
In de IJzerboomgaard hebben we flink geravot in een mooie natuurspeeltuin. Daarna even geluncht om nadien met veel aandacht te luisteren naar de gids van de IJzertoren. We kwamen meer te weten over de Eerste Wereldoorlog en genoten van het mooie panorama op 84 meter. Daarna kwamen we toe aan de Zeekameel. Koffers uitladen, bedden opmaken,... Nadien werden we beloond met een lekkere maaltijd: gehaktballen in tomatensaus met kroketjes. Onze zaklampentocht was een schot in de roos.
En nu, slaapzacht, want morgen weer een nieuwe dag.
Dag Camille, hoe was je zaklampentocht? Toch niet verloren gelopen?? Niels
Allemaal veel plezier! Lilypili dikke kussen van de zussen Lio en Lilou! Je kamer is maar stil en opgeruimd ? dikke knuffel mama en papa.
hoi popie wat ziet het er leuk uit daar . veel plezier daar en geniet van je weekje xxxx mama
Dag Laure, dat zag er al een leuke dag uit vandaag! Geniet van deze week, amuseer je maar goed! Is het bed opmaken gelukt? 🙂 Rambo heeft zijn slaapplaats hier al gevonden voor deze week :-).
Groetjes mama, papa, broer en zus.
Beste ouders,
Wij zijn veilig en wel toegekomen in de Zeekameel.
Het bezoek aan de Ijzertoren in Diksmuide was een groot succes.
De komende dagen hoort u nog van ons.
Groetjes
Fleur
Dag ons mooi prinsesje , je zal u wel geamuseerd hebben , en goed weer ook al erbij gehad , nu véél liefs, en goed slapen , dat was een klein berichtje , want het mocht niet te lang zijn had je gezegd .
Daarom sluit ik men sms maar af .Véél knuffels
Hoi vijfde en zesde klassers !
Zijn jullie allemaal goed aangekomen aan zee ? Hopelijk schijnt het zonnetje daar even mooi als hier in Kieldrecht.
Camille Douliez... is het gelukt om uw bed op te maken ? 😉
Groetjes, An
Mama van Camille
He liefste Fleur, ik hoop dat je een geweldige leuke tijd hebt daar op de zeeklassen en veel plezier hebt met de vriendinnetjes. niet te lang opblijven he als je moet gaan slapen maar ja dat is wel leuk wat langer kletsen met je vriendinnen. Veel plezier nog Fleur en maak er een supergezellige week van! Dikke zoenen en knuffels van de metie. Xxx